Logo SCO 2009

P┼Öehl├şdka kurz┼»

V r├ímci konference SCO 2009 po┼Ö├íd├íme tak├ę P┼Öehl├şdku kurz┼» a technick├Żch ┼Öe┼íen├ş v e-learningu. V t├ęto samostatn├ę sekci, prob├şhaj├şc├ş po celou dobu kon├ín├ş konference v po─Ź├şta─Źov├ę u─Źebn─Ť D31, si m┼»┼żete prohl├ędnout materi├íly r┼»zn├ęho zam─Ť┼Öen├ş.

Program prezentac├ş

├║ter├Ż 16. 6.
Vedouc├ş: Jarmila Fictumov├í
13.30Projektov├í e-learningov├í v├Żuka ─îJL na Z┼á
Martina Skalková (ZŠ Brno, Sirotkova 36)
13.45Skills - Listening
Martin N─Ťmec (Pedagogick├í fakulta MU Brno)
14.00Electronic Tools
Jarmila Fictumová (KAA FF MU Brno)
14.15Portfonica 2009
Tamara V├í┼łov├í, Martin Hrdli─Źka (Pedagogick├í fakulta MU)
14.30Deki Wiki v podpo┼Öe pedagogick├ę praxe student┼» u─Źitelstv├ş
Jind┼Öich Strej─Źek (Univerzita Karlova v Praze, Pedagogick├í fakulta)
14.45Distan─Źn├ş studijn├ş texty v OpenOffice.org
Petr Korviny (Slezsk├í univerzita v Opav─Ť)
15.00Psychologick├ę aspekty elektronick├ę komunikace se studenty 1. ro─Źn├şk┼» FIM UHK
V─Ťra Strnadov├í, Michal ┼áafus (Univerzita Hradec Kr├ílov├ę, Fakulta informatiky a managementu)
15.15V├Żuka filmov├ę produkce v laborato┼Öi LEMMA FI
Petr Sojka (Fakulta informatiky MU Brno)
15.30Přestávka


st┼Öeda 17. 6.
Vedouc├ş: Adam Jano┼íek
9.00Virtu├íln├ş trh - simula─Źn├ş hra
Mikul├í┼í Gangur (Fakulta ekonomick├í Z─îU Plze┼ł)
9.15Technical infrastructure for Education in Distributed Data Network Laboratory
Petr Grygárek, Adam Janošek, Marek Malysz (VŠB-Technická univerzita Ostrava)
9.30Distribuovan├í virtu├íln├ş laborato┼Ö po─Ź├şta─Źov├Żch s├şt├ş Virtlab
Petr Gryg├írek, Zden─Ťk Filipec, Adam Jano┼íek (V┼áB-Technick├í univerzita Ostrava)
9.45Virtuálne laboratóriá pre ekonómiu
Ladislav Andr├í┼íik (├Üstav mana┼żmentu STU Bratislava)
10.00V├Żukov├í videa projektu ESF na t├ęme Datab├ízov├ę a informa─Źn├ş syst├ęmy
Tom├í┼í Dr├íbek, Radoslav Fasuga, Libor Mika, Pavl├şna Lo┼łkov├í, Karel Tr─Ź├ílek (V┼áB-TU Ostrava)
10.15N├ístroje pro vizu├íln├ş anal├Żzu a dob├Żv├ín├ş znalost├ş z e-learningov├Żch dat
Lubo┼í Popel├şnsk├Ż, Zden─Ťk Kedaj (Fakulta informatiky, Masarykova universita Brno)
10.40Rovinn├ę ┼Öezy mnohost─Ťn┼»
Marta Francov├í, Milena Va┼łurov├í (Pedagogick├í fakulta MU)
10.55Přestávka
Vedouc├ş: Luk├í┼í Richtera
11.10Anorganick├ę v├Żroby v chemick├ęm pr┼»myslu
Jan Valen─Ź├şk, Luk├í┼í Richtera (FCH VUT v Brn─Ť, ├Üstav chemie materi├íl┼»)
11.25On-line kurzy zalo┼żen├ę na dom├íc├şch chemick├Żch experimentech
Hana B├Âhmov├í (Katedra u─Źitelstv├ş a didaktiky chemie, P┼Ö├şrodov─Ťdeck├í fakulta UK v Praze)
11.40Kazuistiky z klinick├ę biochemie
Daniel Rajdl, Marie ┼áolcov├í a Jaroslav Racek (├Üstav klinick├ę biochemie a hematologie LF UK a FN v Plzni)
11.55Elektronick├í podpora v├Żuky prenat├íln├ş diagnostiky
Eva Ra─Źansk├í, Romana Gerychov├í, Nina Hrto┼łov├í, Ale┼í Ro─Źek (Gynekologicko-porodnick├í klidnika FN Brno a LF MU, ├Üstav v├Żpo─Źetn├ş techniky MU)
12.10Organizace a ┼Ö├şzen├ş ochrany ┼ŻP
Jana Dlouh├í, Ji┼Ö├ş Dlouh├Ż, Lenka Pachmanov├í (Centrum pro ot├ízky ┼żivotn├şho prost┼Öed├ş UK)
Kontakt sco2009(@)sco(.)muni(.)cz Webmaster: xrambous(@)fi(.)muni(.)cz